Kviečiame dalyvauti projekte „Pažink savivaldą!“

???????????????????????????????„PAŽINK SAVIVALDĄ!“ – tai Marijampolėje antrus metus organizuojamas projektas, kurio tikslas  9-12 klasių ir  Marijampolės profesinio rengimo centro moksleivius bei kolegijos studentus skatinti domėtis savivaldos veikla, politikų ir administracijos tarnautojų darbu bei tapti aktyvesniais piliečiais.

Nuo 2014 m. spalio 27 d. iki 2014 m. spalio 30 d. moksleiviai ir studentai atliks praktiką Marijampolės savivaldybės administracijoje. Savivaldybės meras, pavaduotojai, administracijos direktorius, departamentų ir skyrių vadovai dalyvaujantys projekte, bus moksleivių ir studentų praktikos vadovai, atsakingi už užduočių dalyviams formulavimą, prižiūrės šių užduočių įvykdymą. Dalyvių praktikos vadovai kartu su moksleiviais ir studentais  dalyvaus komitetų, komisijų posėdžiuose, pasitarimuose, renginiuose ir darbuose, atlieks kitas  jiems pavestas užduotis.

Pasibaigus projekto savaitei, spalio 30 d. (ketvirtadienis) praktikantai  baigiamajame renginyje savivaldybės administracijoje pristatys savo savaitės praktikos ataskaitą. Renginio metu praktikantams bus įteikiami praktikos sertifikatai – pažymėjimai; praktikantai pasidalins praktikos įspūdžiais. Praktikantams bus įteikiamos atminimo dovanos.

Projektą „Pažink savivaldą“ organizuoja asociacija “Neribotų galimybių fondas” ir Marijampolės savivaldybė.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s