Registruokis į projektą “Pažink savivaldą 2015”

pizap.com14436049615261

Kviečiame Marijampolės 10 – 12 klasių moksleivius, Marijampolės kolegijos studentus ir Marijampolės profesinio rengimo centro moksleivius susipažinti su Marijampolės savivaldybės tarybos ir administracijos darbu, kuomet patys projekto dalyviai  šį darbą galės tiesiogiai stebėti ir  iš anksto atlikti paruoštas praktines užduotis.

Nuo 2015 m. spalio 26 d. iki 2015 m. spalio 30 d. moksleiviai ir studentai atliks praktiką Marijampolės savivaldybės administracijoje. Savivaldybės meras, pavaduotojai, administracijos direktorius, departamentų ir skyrių vadovai dalyvaujantys projekte, taps moksleivių ir studentų praktikos vadovais, atsakingais už užduočių dalyviams formulavimą, prižiūrintys šių užduočių įvykdymą. Dalyvių praktikos vadovai kartu su moksleiviais ir studentais  dalyvaus komitetų, komisijų posėdžiuose, pasitarimuose, renginiuose ir darbuose, atliks kitas  užduotis.

Pasibaigus projekto savaitei, spalio 30 d. (penktadienis) praktikantai  baigiamajame renginyje savivaldybės administracijoje pristatys savo savaitės praktikos ataskaitą. Renginio metu praktikantams bus įteikiami praktikos sertifikatai – pažymėjimai; praktikantai pasidalins praktikos įspūdžiais. Praktikantų laukia atminimo dovanos.

Projektą „Pažink savivaldą“ organizuoja Marijampolės jaunieji socialdemokratai ir Marijampolės savivaldybė

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s