Startavo projektas “Pažink savivaldą 2015”

Projekto dalyviaiJau trečius metus iš eilės Marijampolės savivaldybės administracija į savo kabinetus įsileidžia smalsius, drąsius ir žingeidžius jaunuolius, kurie nusprendžia savo rudens atostogas praleisti naudingai, dalyvaudami projekte “Pažink savivaldą“ ir atlikdami praktiką Marijampolės savivaldybės administracijoje.
13 aktyvių jaunuolių iš Marijampolės profesinio rengimo centro, Mykolo Romerio universiteto, Marijampolės kolegijos, “Sūduvos”, “Rygiškių Jono”, “Šv. Cecilijos” ir Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijų bei “Ryto” pagrindinės mokyklos, savo pirmąją atostogų dieną leido kiek kitaip.
Iš ryto buvo sutikti savivaldybės salėje, susipažino su savo praktikos vadovais. Kiekvienas dalyvis galėjo pasirinkti kokio valstybės tarnautojo asistentu nori būti. Džiugino tai, jog pasirinkimas buvo labai platus, o ir jaunuoliai neapsiribojo vien mero ir vicemero pozicijomis, ypatingai domėjosi įvairių departamentų veikla. Projekto eigoje jau pačią pirmąją dieną dalyviai turėjo galimybė sudalyvauti Marijampolės savivaldybės Tarybos posėdyje.
Projekto dalyviai dalyvauja Tarybos posėdyjeNors projektas vyksta dar tik treti metai, pastebima, jog tendencija tik auga, dalyvių skaičius didėja, o ir savivaldybės vadovai vis labiau laukia jaunimo. “Džiugu, kad tiek jaunų žmonių domisi savivalda, savivaldybininko darbu, su dideliu noru dalyvauja šiame projekte. Faktas, jog tam aukoja savo rudens atostogas,  tik parodo, kaip jauni žmonės vertina šią suteiktą galimybę, yra aktyvūs visuomenės nariai” – kalbėjo viena projekto organizatorių – Agnė Pavelčikienė
Pasak projekto dalyvių šis projektas yra unikali galimybė pažinti savivaldybės darbą iš arti, užmegzti naujas pažintis, o galbūt ir rasti kelią savo tikrosios profesijos link.

Projektą organizuoja Marijampolės jaunieji socialdemokratai ir Marijampolės savivaldybė.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s