Kviečiame dalyvauti projekte „Pažink savivaldą! 2016“

Projekto tikslas – supažindinti Marijampolės 10 – 12 klasių moksleivius, Marijampolės kolegijos studentus ir Marijampolės profesinio rengimo centro moksleivius su Marijampolės savivaldybės tarybos ir administracijos darbu, kuomet patys projekto dalyviai  šį darbą tiesiogiai stebi ir atlieka iš anksto paruoštas praktines užduotis.

Projekto turinys – nuo 2016 m. spalio 31 d. iki 2016 m. lapkričio 4 d. moksleiviai ir studentai atlieka praktiką Marijampolės savivaldybės administracijoje. Savivaldybės meras, pavaduotojai, administracijos direktorius, departamentų ir skyrių vadovai dalyvaujantys projekte, yra moksleivių ir studentų praktikos vadovai, atsakingi už užduočių dalyviams formulavimą, prižiūrintys šių užduočių įvykdymą. Dalyvių praktikos vadovai kartu su moksleiviais ir studentais  dalyvauja komitetų, komisijų posėdžiuose, pasitarimuose, renginiuose ir darbuose, atlieka kitas jiems pavestas užduotis.

Projekto pabaiga: pasibaigus projekto savaitei, lapkričio 4 d. (penktadienis) praktikantai  baigiamajame renginyje savivaldybės administracijoje pristato savo savaitės praktikos ataskaitą. Renginio metu praktikantams įteikiami praktikos sertifikatai – pažymėjimai; praktikantai pasidalina praktikos įspūdžiais. Praktikantams įteikiamos atminimo dovanos.

Projektą „Pažink savivaldą“ jau 4 metus iš eilės organizuoja Marijampolės jaunieji socialdemokratai ir Marijampolės savivaldybė.

REGISTRUOTIS GALI JAU DABAR!!! Spausk ČIA.

pazink-plakatas

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s