Apie projektą

Kviečiame dalyvauti projekte „Pažink savivaldą!“

Projekto tikslas – supažindinti Marijampolės 8 – 12 klasių moksleivius, Marijampolės kolegijos studentus ir Marijampolės profesinio rengimo centro moksleivius su Marijampolės savivaldybės tarybos ir administracijos darbu, kuomet patys projekto dalyviai  šį darbą tiesiogiai stebi ir atlieka iš anksto paruoštas praktines užduotis.

Projekto turinys – nuo 2017 m. spalio 30 d. iki 2017 m. lapkričio 3 d. moksleiviai ir studentai atlieka praktiką Marijampolės savivaldybės administracijoje. Savivaldybės meras, pavaduotojai, administracijos direktorius, departamentų ir skyrių vadovai dalyvaujantys projekte, yra moksleivių ir studentų praktikos vadovai, atsakingi už užduočių dalyviams formulavimą, prižiūrintys šių užduočių įvykdymą. Dalyvių praktikos vadovai kartu su moksleiviais ir studentais  dalyvauja komitetų, komisijų posėdžiuose, pasitarimuose, renginiuose ir darbuose, atlieka kitas  užduotis.

Projekto pabaiga: pasibaigus projekto savaitei, lapkričio 3 d. (penktadienį) praktikantai  baigiamajame renginyje savivaldybės administracijoje pristato savo savaitės praktikos ataskaitą. Renginio metu praktikantams įteikiami praktikos sertifikatai – pažymėjimai; praktikantai pasidalina praktikos įspūdžiais. Praktikantams įteikiamos atminimo dovanos.

Projektą „Pažink savivaldą“ organizuoja Marijampolės jaunieji socialdemokratai.

Kyla klausimų?

Rašykite el. paštu: marijampoleslsdjs@gmail.com

Organizatoriai:

Dovilė Burbaitė, 8 634 67298, Ričardas Bagdanavičius, 8 646 45923, Artūras Žvirblis, 8 636 49256

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s